INSTAL SERVICE
Grzegorz Kaczmarski

ul. Żeromskiego 3/7
72-400 Kamień Pomorski

tel. 535-262-100

O nas

INSTAL SERVICE Grzegorz Kaczmarski z Kamienia Pomorskiego w województwie zachodniopomorskim jest Autoryzowanym Instalatorem Vaillant Saunier Duval. Zajmujemy się wykonywaniem kompletnych instalacji w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Przede wszystkim specjalizujemy się w montażu, uruchamianiu i serwisie systemów ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży grzewczo-instalacyjnej stawiającą na rozwój kompetencji i stosowanie nowoczesnych rozwiązań.

W ofercie firmy Vaillant Saunier Duval, z którą jesteśmy związani, znajdują się wszystkie niezbędne do budowy kompletnych systemów urządzenia. Jest to kluczowe dla nowych energooszczędnych budynków o standardzie energetycznym WT 2021. Aby spełnić rygorystyczne wymagania, budynki muszą korzystać z energii odnawialnej i systemów o najwyższej efektywności energetycznej. Stąd też naszym Klientom polecamy w pierwszej kolejności stosowanie takich urządzeń jak pompy ciepła, kotły kondensacyjne, fotowoltaika a także wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

Nabyte w ostatnich latach doświadczenie i wysokie kompetencje techniczne pozwalają realizować w sposób kompleksowy inwestycje, począwszy od doboru rozwiązania, po sprzedaż, dostawę, montaż i uruchomienie, a na końcu także serwis urządzeń.

Najczęściej realizowane prace dotyczą takich urządzeń i systemów, jak m.in.:

  • instalacje centralnego ogrzewania – podłogowe i grzejnikowe
  • kotły gazowe kondensacyjne małej i wyższej mocy (ponad 45 kW)
  • pompy ciepła powietrze/woda SPLIT oraz MONOBLOK
  • instalacje fotowoltaiczne
  • układy wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
  • instalacje elektryczne, gazowe oraz wodne i kanalizacyjne